İletişim

0850 303 68 62

0288 212 11 00

destek@gurmelezzetim.com

 Karacaibrahim Mahallesi 2 Nolu Fırın Sokak NO: 26/B

KIRKLARELİ MERKEZ

Sık Sorulan Sorular!

Alıcılar, üye olmadan veya üye girişi yapmadan, misafir kullanıcı olarak trakyadanevinize.com üzerinden alışveriş yapabilir.

Alışverişten sonra kullanıcılara gönderilen e-postadaki Sipariş Detay bilgileri ile bize e-mail atmanız durumunda isteğiniz gerçekleştirilecektir.

İptal veya iade durumunda ürün bedeli 3 iş günü içerisinde hesabınıza yönlendirilir. Ücretin hesabınızda gözükme süresi, bankalar arası anlaşmalara göre farklılık gösterebilir.

 

Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde, 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. 

Et Ürünleri > Taze Et Ürünler kategorisindeki Kırklareli Köftesi ürünü içeren siparişler saat 12:00 a kadar verildiği takdirde aynı gün, 12:00 dan sonra verildiği takdirde ertesi gün kargoya teslim edilir.

 

Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım gün çalıştığından dolayı Perşembe 16:00’dan sonra, Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri, ürünlerinizin lezzetinin bozulmaması için haftayı takip eden Pazartesi günü kargoya veriyoruz. Ek olarak, siparişini Cumartesi öğle saatine kadar kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz.

Siparişiniz kargo adresinize gerekli şartlar dahilinde gönderilir. (sepet toplamı kampanyada belirlenen limit altı ise müşteriden, sepet toplamı kampanyada belirlenen limit üstü ise trakyadanevinize.com dan)

Aksi belirtilmedikçe fatura, siparişi içeren koli ile beraber gönderilmektedir. Fatura, istediğiniz farklı bir adrese, kargo bedeli alıcıdan olmak şart ile gönderilir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması, faturalama işlemlerinin yapılmasının ardından kargo firmasına teslim edilir.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı, teslimatın yapılacağı bölgeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir.